CFS-0101MC
DigiKeyn tuotenumero
563-2008-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFS-0101MC
Kuvaus
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SPST 1 napainen Läpivientiaukko Liuku (standardi) Toimilaite 100mA 6VDC
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Valmistaja
Nidec Components
Korkeus kortin yläpuolella
0,177" (4,50mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Putki
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
SPST
Pestävä
No
Napojen lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA
Rungon materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS)
Jänniteluokitus
6VDC
Pituus
0,156" (3,96mm)