UWT1H100MCL1GB
DigiKeyn tuotenumero
493-2221-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-2221-1-ND - Cut Tape (CT)
493-2221-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UWT1H100MCL1GB
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UWT1H100MCL1GB -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
30 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
45 mA @ 10 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,213" (5,40mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C