UWT1H100MCL1GB | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UWT1H100MCL1GB |
Kuvaus | CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UWT1H100MCL1GB -mallit |
Kategoria | Polarisaatio Polar |
Valm. | Luokitukset |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 30 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 45 mA @ 10 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,248" halk. (6,30mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,213" (5,40mm) |
Jännite – nimellinen 50 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 1000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |