UWG1H3R3MCL1GB | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UWG1H3R3MCL1GB |
Kuvaus | CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 25 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UWG1H3R3MCL1GB -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 15 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 30 mA @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 5 Ohms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,157" halk. (4,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,213" (5,40mm) |
Jännite – nimellinen 50 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 1000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |