UVR1C220MDD1TA
DigiKeyn tuotenumero
493-17457-1-ND - Cut Tape (CT)
493-17457-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UVR1C220MDD1TA
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UVR1C220MDD1TA -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
75 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
150 mA @ 10 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C