UUL1C100MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-9503-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-9503-1-ND - Cut Tape (CT)
493-9503-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UUL1C100MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UUL1C100MCL1GS -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
18 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
27 mA @ 10 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C