UUA1V100MCL1GS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UUA1V100MCL1GS |
Kuvaus | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 3000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UUA1V100MCL1GS -mallit |
Kategoria | Polarisaatio Polar |
Valm. | Luokitukset |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 27 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 40.5 mA @ 10 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,240" (6,10mm) |
Jännite – nimellinen 35 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 3000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |