URS1J471MHD1TN
DigiKeyn tuotenumero
493-12095-1-ND - Cut Tape (CT)
493-12095-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
URS1J471MHD1TN
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
URS1J471MHD1TN -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
900 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.35 A @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,630" halk. (16,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,650" (16,50mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C