UKW1J471MHD
DigiKeyn tuotenumero
493-15505-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UKW1J471MHD
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UKW1J471MHD -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
880 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.32 A @ 10 kHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,787" (20,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C