UCS2C221MHD1TN
DigiKeyn tuotenumero
493-13277-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13277-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCS2C221MHD1TN
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF 160 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCS2C221MHD1TN -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.185 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.37 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,630" halk. (16,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,043" (26,50mm)
Jännite – nimellinen
160 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C