UCM1C331MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-14528-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-14528-1-ND - Cut Tape (CT)
493-14528-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCM1C331MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCM1C331MCL1GS -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
300 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
600 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
160 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,311" (7,90mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C