UCD1V100MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-6418-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-6418-1-ND - Cut Tape (CT)
493-6418-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCD1V100MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCD1V100MCL1GS -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
80 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
160 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
700 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C