UCD1J4R7MCL1GS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UCD1J4R7MCL1GS |
Kuvaus | CAP ALUM 4.7UF 20% 63V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UCD1J4R7MCL1GS -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 25 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 50 mA @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 3 Ohms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,240" (6,10mm) |
Jännite – nimellinen 63 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |