UBX2V100MHL
DigiKeyn tuotenumero
493-14911-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UBX2V100MHL
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 350 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 1000 tuntia @ 150°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UBX2V100MHL -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
120 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
216 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
350 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,846" (21,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 150°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-25°C – 150°C