UBW2A100MPD
DigiKeyn tuotenumero
493-14897-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UBW2A100MPD
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 100 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 1000 tuntia @ 135°C
EDA/CAD-mallit
UBW2A100MPD -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
75 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
150 mA @ 100 kHz
Impedanssi
1.5 Ohms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Jännite – nimellinen
100 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 135°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C