UBW1H221MPD
DigiKeyn tuotenumero
493-14893-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UBW1H221MPD
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 135°C
EDA/CAD-mallit
UBW1H221MPD -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Rippelivirta matalalla taajuudella
465 mA @ 120 Hz
Impedanssi
98 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 135°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C