UBW1H100MPD
DigiKeyn tuotenumero
493-16426-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UBW1H100MPD
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 1000 tuntia @ 135°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UBW1H100MPD -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
90 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
180 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
750 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 135°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C