UBT1K471MHD8 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Chemi-Con
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
470 µF 80 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 5000 tuntia @ 125°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UBT1K471MHD8
DigiKeyn tuotenumero
UBT1K471MHD8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UBT1K471MHD8
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UBT1K471MHD8 -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
750 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.5 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
110 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,630" halk. (16,00mm)
Jännite – nimellinen
80 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 125°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C