RNE1C102MDNASQ
DigiKeyn tuotenumero
493-17724-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNE1C102MDNASQ
Kuvaus
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10mOhm 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNE1C102MDNASQ -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
610 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
6.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1000 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
10mOhm