RL81V101MDN1
DigiKeyn tuotenumero
493-16419-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RL81V101MDN1
Kuvaus
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 25mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RL81V101MDN1 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
300 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
3 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
100 µF
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,354" (9,00mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm