RHS1V101MCN1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-6628-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-6628-1-ND - Cut Tape (CT)
493-6628-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RHS1V101MCN1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 25mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RHS1V101MCN1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
300 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
3 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,354" (9,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm