PCX1C151MCS1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-13689-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-13689-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13689-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCX1C151MCS1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 28mOhm 3000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PCX1C151MCS1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 125°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
2 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)
Kapasitanssi
150 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
16 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
28mOhm