PCX1C151MCS1GS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PCX1C151MCS1GS |
Kuvaus | CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 150 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 28mOhm 3000 tuntia @ 125°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PCX1C151MCS1GS -mallit |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 3000 tuntia @ 125°C |
Valmistaja Nichicon | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 2 A @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Tyyppi Polymeeri | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,433" (11,00mm) |
Kapasitanssi 150 µF | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
Toleranssi ±20% | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite – nimellinen 16 V | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 28mOhm |