PCV1J470MCL2GS
DigiKeyn tuotenumero
493-4564-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-4564-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4564-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCV1J470MCL2GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 63V SMD
Tarkka kuvaus
47 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 3000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
PCV1J470MCL2GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.3 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm