PCV1H470MCL7GS
DigiKeyn tuotenumero
493-4554-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-4554-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4554-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCV1H470MCL7GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 29mOhm 3000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PCV1H470MCL7GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.3 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
29mOhm