PCS1A680MCL1GS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PCS1A680MCL1GS |
Kuvaus | CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 68 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 5000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PCS1A680MCL1GS -mallit |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 5000 tuntia @ 105°C |
Valmistaja Nichicon | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 2.1 A @ 100 kHz |
Tyyppi Polymeeri | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Kapasitanssi 68 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,236" (6,00mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Jännite – nimellinen 10 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 30mOhm | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |