PCS1A680MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-3975-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-3975-1-ND - Cut Tape (CT)
493-3975-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCS1A680MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PCS1A680MCL1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
68 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm