PCS0J470MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-3966-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-3966-1-ND - Cut Tape (CT)
493-3966-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCS0J470MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Tarkka kuvaus
47 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 35mOhm 5000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
PCS0J470MCL1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.6 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35mOhm