PCR1V221MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-13763-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-13763-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13763-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCR1V221MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 21mOhm 4000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
PCR1V221MCL1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.3 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
220 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
21mOhm