PCR1H181MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-13774-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-13774-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13774-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCR1H181MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 180UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
180 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 19mOhm 4000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
PCR1H181MCL1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.5 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
180 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
19mOhm