PCF1D151MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-11066-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-11066-1-ND - Cut Tape (CT)
493-11066-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCF1D151MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Tarkka kuvaus
150 µF 20 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 20mOhm 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
PCF1D151MCL1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
4.32 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,504" (12,80mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
20 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
20mOhm