GYA1V101MCQ1GS
DigiKeyn tuotenumero
GYA1V101MCQ1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
493-GYA1V101MCQ1GSCT-ND - Cut Tape (CT)
493-GYA1V101MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GYA1V101MCQ1GS
Kuvaus
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 27mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Nichicon
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
240 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.6 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
27mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C