GYA1J680MCW1GS
DigiKeyn tuotenumero
GYA1J680MCW1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
493-GYA1J680MCW1GSCT-ND - Cut Tape (CT)
493-GYA1J680MCW1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GYA1J680MCW1GS
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Nichicon
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
210 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.4 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
68 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C