BW336M063HFKTA
DigiKeyn tuotenumero
3372-BW336M063HFKTATR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Aillen
Valmistajan tuotenumero
BW336M063HFKTA
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Valmistaja
Aillen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm