PZU5.1B2L,315
DigiKeyn tuotenumero
1727-7609-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-7609-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-7609-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PZU5.1B2L,315
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 250MW DFN1006-2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 250 mW ±2% Kiinnitys pintaan DFN1006-2
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Hyväksyntä
AEC-Q100
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
250 mW
Valmistajan laitepakkaus
DFN1006-2
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 1.5 V