PMEG45U10EPDZ
DigiKeyn tuotenumero
1727-1833-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-1833-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-1833-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG45U10EPDZ
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 45 V 10A Kiinnitys pintaan CFP15
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PMEG45U10EPDZ -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
34 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
600 µA @ 45 V
Kapasitanssi @ Vr, F
1170pF @ 1V, 1MHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Valmistajan laitepakkaus
CFP15
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
490 mV @ 10 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)