PMEG40T30EPX
DigiKeyn tuotenumero
1727-7482-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-7482-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-7482-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG40T30EPX
Kuvaus
DIODE SCHOTTK 40V 3A SOD128/CFP5
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 3A Kiinnitys pintaan SOD-128/CFP5
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
28 µA @ 40 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
560pF @ 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Valmistajan laitepakkaus
SOD-128/CFP5
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 3 A
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)