PMEG2015EA,115 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PMEG2015EA,115 |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A SOD323 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 20 V 1,5A Kiinnitys pintaan SOD-323 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 50 µA @ 15 V |
Valm. | Kapasitanssi @ Vr, F 25pF @ 5V, 1MHz |
Teknologia | Asennustyyppi |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 20 V | Pakkaus / kotelo |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 1,5A | Valmistajan laitepakkaus SOD-323 |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 660 mV @ 1.5 A | Toimintalämpötila - liitos -65°C – 125°C |
Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) | Päätuotenumero |