PMEG2005EB,115 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PMEG2005EB,115 |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD523 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 20 V 500mA Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PMEG2005EB,115 -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 30 µA @ 10 V |
Valm. | Kapasitanssi @ Vr, F 30pF @ 1V, 1MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Valmistus lopetettu DigiKeyllä | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Teknologia | Asennustyyppi |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 20 V | Pakkaus / kotelo |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 500mA | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 480 mV @ 500 mA | Toimintalämpötila - liitos 125°C (maks.) |
Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) | Päätuotenumero |