PMEG10030ELPX
DigiKeyn tuotenumero
1727-2397-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-2397-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-2397-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG10030ELPX
Kuvaus
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 3A Kiinnitys pintaan SOD-128/CFP5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PMEG10030ELPX -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
8 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
450 nA @ 100 V
Kapasitanssi @ Vr, F
200pF @ 1V, 1MHz
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-128/CFP5
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 3 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)