PMEG10020ELR-QX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PMEG10020ELR-QXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PMEG10020ELR-QXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PMEG10020ELR-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG10020ELR-QX
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123W
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-123W
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
3.7 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 nA @ 100 V
Kapasitanssi @ Vr, F
70pF @ 1V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Asennustyyppi
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Pakkaus / kotelo
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
830 mV @ 2 A
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123W
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Toimintalämpötila - liitos
175°C