PMEG060V100EPDAZ
DigiKeyn tuotenumero
1727-7639-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-7639-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-7639-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG060V100EPDAZ
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 10A CFP15
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 10A Kiinnitys pintaan CFP15
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
700 µA @ 60 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
350pF @ 10V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Valmistajan laitepakkaus
CFP15
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
560 mV @ 10 A
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)