PESD3V3V1BLYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-PESD3V3V1BLYLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PESD3V3V1BLYLCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PESD3V3V1BLYLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD3V3V1BLYL
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 10VC DFN1006-2
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DFN1006-2
Kapasitanssi taajuudella
13pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SOD-882
Jännite - läpilyönti (min)
4,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
10V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)