PESD3V3S5UD,115 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PESD3V3S5UD,115 |
Kuvaus | TVS DIODE 3.3VWM 12VC 6TSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 12V Puristusliitin 20A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 6-TSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PESD3V3S5UD,115 -mallit |
Kategoria | Syöttöjännitteen suojaus No |
Valm. | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi taajuudella 215pF @ 1MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -65°C – 150°C (TA) |
Tyyppi Zener | Luokka Autoteollisuus |
Yksisuuntaiset kanavat 5 | Hyväksyntä AEC-Q100 |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 3,3V (maks.) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - läpilyönti (min) 5,3V | Pakkaus / kotelo SC-74, SOT-457 |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 12V | Valmistajan laitepakkaus |
Virta - huippupulssi (10/1000µs) 20A (8/20µs) | Päätuotenumero |
Teho - pulssin huippu 200W |