PESD2V8R1BSFYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-PESD2V8R1BSFYLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PESD2V8R1BSFYLCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PESD2V8R1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD2V8R1BSFYL
Kuvaus
TVS DIODE 2.8VWM 5VC DSN0603-2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V Puristusliitin 4,5A (8/20µA) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DSN0603-2
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,5A (8/20µA)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Kapasitanssi taajuudella
0,15pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
2,8V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
7,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
5V