PESD27VV1BLSYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-PESD27VV1BLSYLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PESD27VV1BLSYLCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PESD27VV1BLSYLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD27VV1BLSYL
Kuvaus
TVS DIODE 27VWM 45VC DFN1006BD2
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45V Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DFN1006BD-2
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
14pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
27V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SOD-882
Jännite - läpilyönti (min)
28V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45V