PESD18VF1BALS-QYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-PESD18VF1BALS-QYLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PESD18VF1BALS-QYLCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PESD18VF1BALS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD18VF1BALS-QYL
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 21VC DFN1006BD2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21V (tyyp.) Puristusliitin 16A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DFN1006BD-2
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
16A
Kapasitanssi taajuudella
0,38pF @ 1MHz
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
18V (maks.)
Jännite - läpilyönti (min)
19V
Pakkaus / kotelo
SOD-882
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21V (tyyp.)