PDZ4.7B-QX on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 4.7 V 400 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323
PESD15VL1BA,115
PDZ4.7B-QX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PDZ4.7B-QXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PDZ4.7B-QXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PDZ4.7B-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PDZ4.7B-QX
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 400MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
400 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms