NEX40400BDAZ
DigiKeyn tuotenumero
1727-NEX40400BDAZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-NEX40400BDAZCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-NEX40400BDAZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NEX40400BDAZ
Kuvaus
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,8V 1 Lähtö 600mA SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Kategoria
Tulojännite (maks.)
40V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - lähtö (maks.)
40V
Osan tila
Aktiivinen
Lähtövirta
Aihealue
Jännitteenalennus
Taajuus - kytkentä
2,1MHz
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Topologia
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Tulojännite (min.)
4,5V