MM5Z3V3T5GF
DigiKeyn tuotenumero
1727-MM5Z3V3T5GFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-MM5Z3V3T5GFCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-MM5Z3V3T5GFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM5Z3V3T5GF
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD523
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Teho - maksimi
300 mW